secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Shtėpiza SilverStone Kublai KL01

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MagneT-MagnuM
Admin
Admin
MagneT-MagnuM

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Recycle Bin
Registration date : 03/01/2008

Shtėpiza SilverStone Kublai KL01 Empty
MesazhTitulli: Shtėpiza SilverStone Kublai KL01   Shtėpiza SilverStone Kublai KL01 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:41 am

SilverStone ka prezentuar midi-tower shtėpizėn e re e cila do t'i joshė blerėsit me kualitetin e punimit dhe ēmimin mė tė ulėt. Ēmimi do tė jetė dukshėm mė i ulėt se seria Temjin sepse ėshtė shmangur shfrytėzimi i aluminit si material kryesor.KL01 karakterizohet nga maska e pėrparme prej alumini, dy ventilatorė 120mm pėr ajrosje tė mirė, maskat e perforuara nė anėn e pasme pėr ftohje mė tė mirė tė kartelave grafike dhe mundėsitė mė fleksibile pėr integrim tė hard disqeve. Ka gjithsej katėr vende pėr hard disqe me zbutės tė vibrimeve, 5 vende pėr pajisje 5.25" dhe njė pėr FDD 3.5".

KL01 vjen nė dy versione - me dhe pa dritare anėsore. Ēmimi pėr shtėpizėn pa dritare anėsore ėshtė 99 euro, ndėrsa me dritare anėsore 102.5 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://magnet-magnum.com/
 
Shtėpiza SilverStone Kublai KL01
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Lajmet e Portalit & Forumit-
Kėrce tek: