secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Siguria e Symantecut pėr 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MagneT-MagnuM
Admin
Admin
MagneT-MagnuM

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Recycle Bin
Registration date : 03/01/2008

Siguria e Symantecut pėr 2008 Empty
MesazhTitulli: Siguria e Symantecut pėr 2008   Siguria e Symantecut pėr 2008 Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:46 am

Symantec ka prezentuar versionet e reja tė prodhimeve tė veta pėr siguri, Norton Internet Security dhe Norton AntiVirus.
Mes risive theksohet pėrfshirja nė paketin Norton Internet Security 2008 e funksionit Norton Identity Safe i cili do tė duhej tė mbrojė shfrytėzuesin nga vjedhja e identitetit dhe humbja e informateve personale.

Aplikacionet e reja poashtu janė ridizajnuar pėr tė ofruar performansa mė tė mira dhe tani qė tė gjitha janė ta pajisura me funksionin One-Click Support, e cila pėrmban pėrshkrimet e integruara tė rutinave pėr rregullimin e problemeve mė tė shpeshta, dhe nė rast nevoje orienton shfrytėzuesin tek pėrkrahja adekuate pėrmes telefonit, postės elektronike, apo chatit gratis me ekspertėt. Nė mesin e risive ėshtė edhe ajo qė tė dy prodhimet pėrmbajnė teknologjinė BrowserDefender e cila mbron shfrytėzuesit nga lėshimet tė cilat i shfrytėzojnė faqet malinje nėpėr Internet, ndėrsa punėn e tyre e bazon nė teknologjinė SONAR e cila mund tė zbulojė sjelljen malinje tė faqeve tė Internetit edhe para se Symantec tė publikojė pėrshkrimin zyrtar tė problemit.
Tė dy kėto prodhime pėrkrahin Windows Vistėn dhe Windows XP SP2, ndėrsa Norton Antivirus 2008 shitet nė faqen e Symantec me ēmim prej 39,95 dollarsh, ndėrsa Norton Internet Security 2008 pėr 69.99 dollarė ose pa pare ne Alb-Warez.org biggrin.gif.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://magnet-magnum.com/
 
Siguria e Symantecut pėr 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Lajmet e Portalit & Forumit-
Kėrce tek: