secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Playeri ekologjik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MagneT-MagnuM
Admin
Admin
MagneT-MagnuM

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Recycle Bin
Registration date : 03/01/2008

Playeri ekologjik Empty
MesazhTitulli: Playeri ekologjik   Playeri ekologjik Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:47 am

Britaniku Trevor Baylis, i cili para gjashtėmbėdhjetė vjetėsh shpiku radion ekologjike me "kurdisje", tani ėshtė duke pėrgatitur diē tė ngjashme por tė modernizuar nė formė tė playerit mp3. Eco Media Player pėr njė minutė "kurdisje" mund tė luajė 40 minuta, ndėrsa kujt nuk i pėlqen kjo mund ta lidhė pėrmes lidhjes USB dhe tė mbushė kėshtu baterinė NiMh e cila e mbushur plot ofron 20 orė punė.

Ka 2 GB memorie e cila mund tė zgjerohet me kartela SD, ndėrsa pėrveē muzikės mund tė reprodukojė edhe video nė ekranin 1.8 inēėsh, fotografi dhe tė shėrbejė edhe si incizues i zėrit dhe radio FM. Nė kėtė aparat janė integruar edhe altoparlanti mono dhe njė LED diodė praktike. Eco Media Player do tė fillojė tė shitet kah fundi i kėtij muaji me ēmim prej 170 funtesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://magnet-magnum.com/
 
Playeri ekologjik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Lajmet e Portalit & Forumit-
Kėrce tek: