secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Ndryshimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Ndryshimi Empty
MesazhTitulli: Ndryshimi   Ndryshimi Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:16 am

Ndryshimi

Cfare te perbashkete dhe cfare ndryshimi ka mes; te vozituri me makine neper mjegull te dendur dhe lepirjes se pidhit. -pergjigja; -E perbashketa eshte se ne te dy rastet shikimi eshte shume i dobet, kurse dallimi ; nqs kur vozit makinen nuk sheh asgje kur je duke ja lepire pidhin nje femre mundesh ti shohesh te pakten biren e bythes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Ndryshimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: