secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Pervoja e pare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Pervoja e pare Empty
MesazhTitulli: Pervoja e pare   Pervoja e pare Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:19 am

Pervoja e pare

Kthehet djali ne shtepi dhe i thote babait te vet:
"Babi, babi sot e kam perjetu pervojen e pare seksuale".
Ashtu biri im, tash ulu dhe me trego si ishte.
"Por babi nuk mund te qendroj ulur".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Pervoja e pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: