secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Gjyshi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Gjyshi Empty
MesazhTitulli: Gjyshi   Gjyshi Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:19 am

Gjyshi

E dėrgon gjyshi nipin nė barnatore dhe i thotė qė t'ia blejė njė viagra. Dhe shkon nipi dhe i thot farmacistes ama ni viagra se e kom per gjyshin, dhe farmacistja ja jep. Mbas disa orėve shkon nipi ne barnatore dhe i thot farmacistes a ke ndonjė gjė kundėr viagres? Framacistja pyet pėrse? Nipi pergjigjet : Po ka vdekur gjyshi e spo mbyllet sandaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Gjyshi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: