secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Burri dhe doktori

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Burri dhe doktori Empty
MesazhTitulli: Burri dhe doktori   Burri dhe doktori Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:20 am

Burri dhe doktori

Njani kish pase shume qef me ia marre gruaja ne goje . Ish mundu ne tana menyrat per me ia arrite qellimit , po skishte shance.
Nje dite prej ditesh shkoi ky jarani te doktorri dhe po ia kallxon rastin.
Doktorri po i thote se mos baj gajle per kete pune hiq se lehte eshte, vetem lyje karin me mjalte edhe kryhet ajo pune.
Shkojne dy jave dhe po takohet doktorri me ate insanin dhe po e vet:
A ka ba pune recepti jem a jo ??
Ahi , doktorr ia kthen ai, le gruja, po thmija spo qkapen hiq prej tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Burri dhe doktori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: