secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Shqiptari dhe Amerikani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Shqiptari dhe Amerikani Empty
MesazhTitulli: Shqiptari dhe Amerikani   Shqiptari dhe Amerikani Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:22 am

Shqiptari dhe Amerikani

Njė ditė nė Bondstill njė Amerikan po e vet njė shqiptar qysh po jetoni bre ju kėtu me rroga tė vogla?
Ai ia kthen i thotė po jetojmi me baste.!!! Ai Amerikani e vet qysh? Qe i thotė ai shqiptari. A po lidhesh me mua qė i kom tri koqe?Amerikani i thot po.Dhe lidhen me ka 500 Euro.Dhe tash Amerikani pėr me e vėrtetue qė i ka tri koqe ja prek koqet dhe i thotė qė i paske dy...,Ami 500 Euro shqipėtari ja jepė edhe i thotė: A po e shehė atė njeriun atje? Amerikani i thot po... Shqiptari me qa to jamė lidhė me nga 1000 Euro qė ti mi prek koqet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Shqiptari dhe Amerikani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: