secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

seksi Empty
MesazhTitulli: seksi   seksi Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:22 am

seksi

Njė djalė nuk kishė pas dit me qi kurrė dhe kur martohet e duhet me hi dhandėrr ja bon babės : O babė unė nuk di me qi - e baba i thotė:
kqyre qa tė bonė gruaja bonė edhe ti.Kur hijnė nė dhomė femra zhveshet...poashtu zhveshet edhe ky. Kcen gruja nė krevet kcen edhe ky. Gruaja i qon kambėt i qon dhe ky ,dhe kur e sheh gruja qė ėshtė krejt budallė thotė :Ah kur s'po vjen me na shti dikush dyve qetash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: