secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Vajzat e mbretit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Vajzat e mbretit Empty
MesazhTitulli: Vajzat e mbretit   Vajzat e mbretit Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:25 am

Vajzat e mbretit

Nje mbret kishte tri vajza binjake,per te cilat kishte gjetur tre meshkuj te pershtatshem!
Meqenese mbreti ishte shume i pasur dhe i kishte vetem tri vajza e asnje djal,u kishte thene vajzave qe pas marteses te jetojne ne vilen e tij!
Ne naten e pare te marteses,gruaja e mbretit shkon pas dere te shpiunoje se qka po ndodh me vajzat e saj!
Kur shkon tek dera e pare degjon te qeshura dhe mendon:Qesh nga kenaqesia!
Tek dera e dyte degjon te qara dhe mendon:Qan nga kenaqesia!
Tek dera e trete nuk degjon asgje,as te qeshura e as te qara!E shqetesuar se midis tyre ndoshta gjerat spo funksionojn nuk flen gjithe naten!
Te nesermen e pyet vajzen e saj:"mire moj bij si kalove mbreme"?
"Ska me mire" - pergjigjet vajza!
"Po si ashtu? -pyet e habitur ajo - ne dhomen tende skishta fare zhurme"!
"E moj nene - ia kthen vajza -Je ti ajo qe na ke mesuar se sduhet te flasesh kur ke diqka ne goje"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Vajzat e mbretit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: