secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 stili

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

stili Empty
MesazhTitulli: stili   stili Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:26 am

stili

E kishta martuar njeri djalin e vet, dhe naten po e degjon nje zhurme (britme) si te tarzanit, zgjehet dhe e hap deren e dhomes se djalit per te shiquar se qka po ndodhe. E shef djalin e vet i cili kishte hypur mbi orman perderisa nuasja e tij i mbante kembet hapur dhe larte ne shtrat, e ky djali nga ormani kercente ne nusen e vet duke bere si tarzani. Baba kur ta sheh djalin ashtu e pyet qka je tu ba kshtu?! Djali i thot hajt bab se stili eshte keshtu. Shkon plaku ne dhome te vet dhe pas nje gjys ore vjen disi duke u zvarritur te dera e djlit dhe e therret: "Bir nena te ka vdek, e un e kam thy kamen... e ty stilin tan ta q...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
stili
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: