secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 dhandri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

dhandri Empty
MesazhTitulli: dhandri   dhandri Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:26 am

dhandri

ish kan ni njeri dhe ish martu dhe kur ka hi dhander ska dit shka me ba , e ka vet vllavin e vet aj ka thon ani . edhe tash ne mbremje gruaja ka lyp mu iq edhe ky e ka thirr vllavin e ka vet qa me bo ?aj i ka thon deshe.edhe ky e ka desh. e ka thirr apet i ka thon qa me bo tash? vllavi i ka thon lepija aty ku e bon shurren ? ky se din dhe shkon ne wc dhe e lepin wc-jen edhe e thirr vllavin e vet apet e thot ?aty ku e bon shurren e lepiva po a ti hi edhe pllakave ////
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
dhandri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: