secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Duhet me ja pre rakin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Duhet me ja pre rakin Empty
MesazhTitulli: Duhet me ja pre rakin   Duhet me ja pre rakin Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:29 am

duhet me ja pre rakin

Me njė katund vdes njė plak (me emrin Ali)dhe i mbet kari qut, e sdinin qysh me ja ulėn. Hoxha i katundit thot se duhet me ja pre Karin ,dhe ja pren dhe e merrė me vehte hoxha. Kur tė shkon te shpija,e len jaknen mbas dere dhe i thotė gruas bjermi cigaret, i kam nė xhepė tė jaknės, dhe gruaja e Hoxhės pahiri e kapė karin ,dhe i thotė:Oooo burrė? A paska vdekė Alija aaaa ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Duhet me ja pre rakin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: