secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Me Bo Pa Pare MOB te VaLa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Me Bo Pa Pare MOB te VaLa Empty
MesazhTitulli: Me Bo Pa Pare MOB te VaLa   Me Bo Pa Pare MOB te VaLa Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 3:10 pm

Me Bo Pa Pare MOB te VaLa
Psh Ju E Keni Lidhni internetin
Edhe ne mesazh ju vin psh vala900
internet , vala900 mms etj.Tash Per Me
Bo Internetin Falas Pa Pare Shkoni te
Services edhe hini te bookmarks edhe ja
boni edit. Access Point vala900-mms ose
Connection Setting edhe e bone access points
vala900-mms.Dhe Konektoheni Ne Internet Permes
MMS ( Multimedia Messaging Service ) . Dmth
MMS osht falas

Kjo Osht NQS e ki prej VALES t konfigurume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Me Bo Pa Pare MOB te VaLa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: TV/Mobile-
Kėrce tek: