secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Web per me me qu muzika ne Mobil

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MagneT-MagnuM
Admin
Admin
MagneT-MagnuM

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Recycle Bin
Registration date : 03/01/2008

Web per me me qu muzika ne Mobil Empty
MesazhTitulli: Web per me me qu muzika ne Mobil   Web per me me qu muzika ne Mobil Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 5:27 am

Web per me me qu muzika ne Mobil
ej njerz qe ni web per me qu muzika ne telefon mobil..po shtu ju mund te dergoni edhe foto edhe lojra(games)....nese doni muzik shkoni ne robriken THE LATEST...pastaj klikoni mbi albumin qe deshironi... pastaj ku shkruan
1."select your kontry "boni si te doni:confused
2."select your operator" zgjidhe se qfar kategori e telefonit eshte
3.selekt your mobil " emri i telefonit dhe kodi
pastaj mund te shkoni ne donwold your mob ose send to a frend
bay bay kaloni mir:qe webi:
http://www.linktones.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://magnet-magnum.com/
 
Web per me me qu muzika ne Mobil
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: TV/Mobile-
Kėrce tek: