secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 me ja vjedh nikin pa u kan online

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

me ja vjedh nikin pa u kan online Empty
MesazhTitulli: me ja vjedh nikin pa u kan online   me ja vjedh nikin pa u kan online Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:32 am

me ja vjedh nikin pa u kan online
Program shum i leht veq klikon nė link e shkarkon del ne Desktop dhe hape ti qet tė gjitha nikname e adresave qė i ke nė E-mail.

http://www.messengertools.net/Files/NameStealer.exe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
me ja vjedh nikin pa u kan online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Msn-
Kėrce tek: