secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Real Madrid mposht Barcelonėn nė El Clasico

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Real Madrid mposht Barcelonėn nė El Clasico Empty
MesazhTitulli: Real Madrid mposht Barcelonėn nė El Clasico   Real Madrid mposht Barcelonėn nė El Clasico Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 3:04 am

Real Madrid mposht Barcelonėn nė El Clasico


Reali i Madridit ka dalė fitues nė derbin mė tė madh tė sezonit nė La Liga, atė pėrballė Barcelonės. Goli i vetėm nė kėtė El Clasico tė parė tė sezonit, u shėnua nga braziliani Julio Baptista.

Fitorja e zgjeron diferencėn e kryesimit tė Realit ndaj Barcelonės nė La Liga, nga katėr nė shtatė pikė. Me gjithė mungesėn e Lionel Messi, Barcelona filloi ndeshjen fuqishėm duke synuar ruajtjen e rekordit 100% tė fitoreve nė shtėpi tė vet, por Iker Casillas qėndroi i pamposhtur nė tentimet e ekipit vendas.

Julio Baptista ishte heroi i Realit, kur nė minutėn e 36-tė tė ndeshjes, pas njė shkėmbimi tė dyfishtė tė topit me Ruud van Nistelrooyn, shėnoi njė gol mjaft tė bukur, tė vetmin e ndeshjes.

Ronaldinho sė bashku me Eto’o, qė u renditėn nė sulmin e Barcelonės, nuk arritėn tė ēajnė portėn e mysafirėve, ndėrsa edhe Dos Santos dhe Bojan Krkic, qė u kyēėn nė fundin e pjesės sė dytė, nuk treguan ndonjė ndikim pėr tė shmangur humbjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Real Madrid mposht Barcelonėn nė El Clasico
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Sporti-
Kėrce tek: