secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 plaka dhe vajza

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

plaka dhe vajza Empty
MesazhTitulli: plaka dhe vajza   plaka dhe vajza Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 9:51 am

plaka dhe vajza

Kish qenė nje plak dhe nje vajze duke ecur rruges.Pastaj andej pari kaloi nje njeri i huaj.Ai duke vrapuar e rrezoi vajzen dhe i tha vajzes"sorry".Kur i huaji shkoi plaka i tha vajzes:-edhe te rrezoi edhe te tha sorrė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
plaka dhe vajza
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: