secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Champions League 2007/2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Champions League 2007/2008 Empty
MesazhTitulli: Champions League 2007/2008   Champions League 2007/2008 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:16 pm

Eshte hedhur sot pasdite rreth ores 18 ne Montekarlo shorteu per fazen me grupe te edicionit 2007/2008 se Kupes se Kampioneve. Spikat mbi te gjitha sfida e Romes me Mancesterin si dhe grupi E ku gjenden 2 fitueset e 2 kampionateve te veshtire ne Evrope. Shorteu ka qene me i lehte per Fituesen e Seris A, Inter gjithashtu dhe per fituesen e dicionit te kaluar, Milan. Keto jan grupet:


Grupi A
1 Liverpool
2 Porto
3 Marsilia
4 Beshiktash

Grupi B
1 Chelsea
2 Valencia
3 Schalke 04
4 Rosenborg

Grupi C
1 Real Madrid
2 Werder Brema
3 Lacio
4 Olympiakos

Grupi D
1 Milan
2 Benfica
3 Celtic Glasgow
4 Shakhtar Donetsk

Grupi E
1 Barcellona
2 Lion
3 Stoccarda
4 Rangers Glasgow

Grupi F
1 Manchester United
2 Roma
3 Sporting Lisbona
4 Dinamo Kyev

Grupi G
1 Inter
2 Psv Eindhoven
3 Cska Moska
4 Fenerbahce

Grupi H
1 Arsenal
2 Siviglia/Aek
3 Steaua
4 Slavia Praga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Champions League 2007/2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Sporti-
Kėrce tek: