secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Fjal te urta per rinin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MagneT-MagnuM
Admin
Admin
MagneT-MagnuM

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Recycle Bin
Registration date : 03/01/2008

Fjal te urta per rinin Empty
MesazhTitulli: Fjal te urta per rinin   Fjal te urta per rinin Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:01 am

Qeshu, rini. Qeshu. Bota ėshtė e jote.
Migjeni


Rinia vjen njė herė, pranvera ēdo vit.
Algjeriane


Rinia ėshtė e lumtur ngaqė pėr tė ekziston ardhmėria.
Gogoli


Ditėt e rinisė janė ditėt e shkėlqimit.
Bajroni


Edhe pse bota ecėn pėrpara, tė rinjtė prapėseprapė duhet tė nisen nga fillimi.
Gėte


Mė mirė tė luash bixhoz me rininė tėnde, se sa tė mos bėsh asgjė pėr tė.
Kamy


Rinisė mė shumė i pėlqen bukuria se dobia, meqė rinia drejtohet sipas ndjenjave e jo llogarive.
Aristoteli


Drejtohuni tė rinjve: ata dinė gjithēka.
Xhoberti


Ma tregoni njė tė ri, qė ka aq mend sa vetveten ta bėjė tė marrė.
Stivensoni


Nė moshėn tetėmbėdhjetėvjeēare edhe djalli duket i bukur.
Japoneze


Shpesh dėgjojmė se rinia thotė: nuk dua tė jetoj sipas arsyes sė tjetrit, do tė mendoj vetė. E pse tė mendohet pėr atė qė ėshtė e njohur. Merr ē'ėshtė e gatshme dhe shko mė tej. Kėtu qėndron fuqia e njerėzimit.
Tolstoi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://magnet-magnum.com/
 
Fjal te urta per rinin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Gjuha shqipe-
Kėrce tek: