secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Trojet shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MagneT-MagnuM
Admin
Admin
MagneT-MagnuM

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Recycle Bin
Registration date : 03/01/2008

Trojet shqiptare Empty
MesazhTitulli: Trojet shqiptare   Trojet shqiptare Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:07 am

Trojet shqiptare
Shikoni pak mbrapa dhe shihni se shqiperia ka qene nje fuqi ne shek. XIX , ne kohen e vilajeteve deri ne shpalljen e pavarsise se shqiperise me 28.11.1912. Shikoni maqedonin, malin e zi,
Image

Trojet shqiptare Kosova1878bxg3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://magnet-magnum.com/
 
Trojet shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Historia Shqipetare-
Kėrce tek: