secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Real jep Emersonin, Baptistan dhe 75 mil. $ per Kaka-ne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Real jep Emersonin, Baptistan dhe 75 mil. $ per Kaka-ne Empty
MesazhTitulli: Real jep Emersonin, Baptistan dhe 75 mil. $ per Kaka-ne   Real jep Emersonin, Baptistan dhe 75 mil. $ per Kaka-ne Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:07 am

Kėto ditė Reali i kė bėrė tė ditur Milanit, se ėshtė i gatshėm t’i japė 75 milionė dhe mesfushorin 31-vjeēar Emerson, vetėm pėr ta sjellė nė radhėt e veta brazilianin Kaka.

Sipas mediave italiane, trajneri i rossonerėve, Carlo Ancelotti, mė dėshirė do ta shihte ne radhėt e veta Emersonin, ndėrsa thuhet se ata tashmė kanė biseduar nė telefon rreth kėsaj oferte.

Sidoqoftė, Ancelotti ėshtė i gatshėm tė paguajė shumė tė majme parash pėr Emersonin, vetėm pėr ta mbajtur nė radhėt e Milanit, Kakanė.

Krahas Emersonit, madrilienėt janė tė gatshėm tė ofrojnė edhe sulmuesin, Julio Baptista (25), tė cilin vitin e kaluar e patėn huazuar te Arsenali, vetėm e vetėm qė Kaka tė arrijė nė Santiago Bernabeu.

Reali ėshtė ende nė pritje tė pėrgjigjes nga San Siro, nga ku disa herė ka marrė pėrgjigje se Kaka nuk ėshtė nė shitje deri nė fund tė kontratės sė tij, qė skadon nė vitin 2011. Megjithatė, duhet pranuar se oferta e fundit ėshtė goxha joshėse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Real jep Emersonin, Baptistan dhe 75 mil. $ per Kaka-ne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Sporti-
Kėrce tek: