secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 MSI TwinTurbo - kartelė grafike mė dy BIOS-ė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MagneT-MagnuM
Admin
Admin
MagneT-MagnuM

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Recycle Bin
Registration date : 03/01/2008

MSI TwinTurbo - kartelė grafike mė dy BIOS-ė Empty
MesazhTitulli: MSI TwinTurbo - kartelė grafike mė dy BIOS-ė   MSI TwinTurbo - kartelė grafike mė dy BIOS-ė Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:42 am

Edhe pse nuk ėshtė e para me zgjidhje tė tillė, MSI do tė mund tė arrinte sukses mė tė madh me kartelat TwinTurbo. Kėto modele vijnė me dy BIOS-ė me frekuenca tė ndryshme, dhe duhet shtypur njė pullė pėr tė zgjedhur njėrin.

Kjo do tė duhej tė lehtėsojė ndryshimin e regjimit tė punės pėr shfrytėzuesit, dhe tė zvogėlojė mundimin e kartelės kur nuk ka nevojė pėr overclock. Pėr fat tė keq pulla ėshtė e vendosur nė bracket, kėshtu qė duhet edhe pak kėrrusje prapa kompjuterit.I pari model TwinTurbo ėshtė NX8600GT, i cili punon nė frekuenca 540/580, 1450/1508, 1400/1600 (bėrthama, shader procesorėt dhe memoria, respektivisht).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://magnet-magnum.com/
 
MSI TwinTurbo - kartelė grafike mė dy BIOS-ė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Lajmet e Portalit & Forumit-
Kėrce tek: