secret-team


Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Partneret- www.alba-forum.co.nr
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Your first category

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

ketu duhet te prezantoheni gjithsesi nese jo num do te jeni anter te kėti forumi
47Sat Jan 05, 2008 3:04 pm
Mr.Overlord Tung
Asnjė mesazh i ri

Argėtime

Ketu mund te postoni dhe te gjeni gjithqka rreth telefonave mobil,aplikacione,themes,lojera etj
55Fri Jan 04, 2008 12:17 am
Mr.Overlord qe rambo (ramushi) o hi en tripa te repit
Asnjė mesazh i ri

Reklama

Ketu mund te Reklamoni WebFaqen,Portalin,Forumin tuaj.Info. Duhet te keni nje Logo/Link te ynin ne Faqen tuaj .
33Thu Jan 10, 2008 6:07 am
bloody psycho alba-forum
Asnjė mesazh i ri

Sporti

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithesi mbi sportet nė Shqipėri dhe te huaj, jetėn e arritjet e sportisteve shqiptarė dhe tė huaj
1818Fri Jan 04, 2008 1:10 am
Mr.Overlord Historia e Futbollit
.Asnjė mesazh i ri

Lojrat

Ketu flisni rreth lojrave sugjeroni lojra
66Thu Jan 03, 2008 10:30 am
Mr.Overlord Prince of Persia: The Sands of Time [261 MB]
Asnjė mesazh i ri

Mėsime

Ketu duhet te tregoni per gjerat te cilat ju i dini dhe qe doni tua tregoni te tjerve
00
Asnjė mesazh i ri

Muzik

Ketu mund te flisni per muziken shqiptare dhe te huaj jepni mendimet tuaja per to
11Tue Jan 08, 2008 6:16 am
Dark man Sygjerim
Asnjė mesazh i ri

Hacking

ketu mund te folni per msn qysh me hack per scripta etj.......
33Fri Jan 04, 2008 12:20 am
Mr.Overlord Strips per hackim
Asnjė mesazh i ri

Rregullat

nr.1 mos u shani ose ban e hani nr.2 mos merrni postime e i qoni ne foruma tjer nr.3 mos u shtyni me anteret e tjer te forumit nr.4 nese si permbani qito rregulla ju vjen bani ne shpi
23Thu Jan 03, 2008 3:32 am
MagneT-MagnuM Gradat specifike te forumit
Asnjė mesazh i ri

Sms

ketu mund te folni per sms edhe ti qoni ndonje antari ose kreytve ndonje mesazh
12Thu Jan 03, 2008 5:47 am
Mr.Overlord Disa Web site per Sms falas
Asnjė mesazh i ri

Programe

ketu mund te postoni programe ti jepni ndonje antari ni programe mund te postoni muzik etj.......
77Sat Jan 05, 2008 3:06 pm
Mr.Overlord Qe do antivirusa
Asnjė mesazh i ri

Dizajni

ketu mund te postoni programe per logo ose avatar
22Thu Jan 03, 2008 9:45 am
Mr.Overlord 3D VISTA SKIN
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta

ketu mund te qitni barcoleta shqip humor etj..........
2929Sat Jan 05, 2008 2:29 am
Mr.Overlord Duhet me ja pre rakin
Asnjė mesazh i ri

Msn

ketu mund te qitn gjithqka rret MSN
2121Thu Jan 03, 2008 9:32 am
Mr.Overlord me ja vjedh nikin pa u kan online
Asnjė mesazh i ri

Vidio

ketu mund te qitni gjdo lloj video perveq seksit
00
Asnjė mesazh i ri

TV/Mobile

ketu folni gjithqka rreth telefonave etj....
1111Sat Jan 05, 2008 3:10 pm
Mr.Overlord Me Bo Pa Pare MOB te VaLa
Asnjė mesazh i ri

Bisede e lire

ketu mund te folni me anteret e forumit etj...
00
Asnjė mesazh i ri

Pėrshendetje dhe urime

ketu mund ti uroni ndoje antari te forumit qė ka shtuar ndonje grad ..........
00
Asnjė mesazh i ri

Internet/Teknologji

gjithqka rreth internetit
00
Asnjė mesazh i ri

Gjuha shqipe

ketu mund te postoni gjithqka rreth gjuhes sone
1111Fri Jan 04, 2008 1:05 am
MagneT-MagnuM Gjuha Shqipe
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqipetare

ketu folni per historin e kombit shqiptar
1112Fri Jan 04, 2008 1:16 am
MagneT-MagnuM Pshtjellime te hershme komuniste
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e Portalit & Forumit

Lajmet e Portalit tė gjitha do te jenė kėtu, nėse keni deshir te bėni njė postim dhe aj postim te paraqitet ne portal atėher bėjėni kėtu, kėtu do te ket shum lajme nga bota e informatikės dhe teknologjisė, si dhe gjitha tė fundit te internetit dhe zbulimeve te reja. Por kujdes postimi shkon automatikisht ne faqen e pare te portalit tone, keshtu qe nese beni hajgare apo talli me ndonjė postim ne do tė detyrohemi qe te ju largojmė nga forumi prandaj ju lutemi keni kujdes maksimal.
1010Fri Jan 04, 2008 10:50 am
MagneT-MagnuM Energjia elektrike nga duart
secret-team Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 145 artikuj
Forumi ka 8 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ezdalin
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 27 mė Sun Jul 28, 2019 6:55 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur