secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Gabimi i WC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Gabimi i WC Empty
MesazhTitulli: Gabimi i WC   Gabimi i WC Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:21 am

Gabimi i WC

Njėri don te shkoj ne Wc dhe kur shkon aj e gabon wc dhe njė femėr i thot : zotri e keni gabuar deren se kjo ėsht pėr femra aj i thot jo jo nuk kam gabuar se edhe kari jem ėsht pėr femra . tongue pirat pirat pirat pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Gabimi i WC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: