secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 AE DIN..............

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

AE DIN.............. Empty
MesazhTitulli: AE DIN..............   AE DIN.............. Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:21 am

AE DIN..............

Ne nje familje jetonin nje grua, burri dhe femija i tyre. Femija ishte nisur duke shkuar ne shkolle mirepo babi i tij ishte zgjuar me heter per pune dhe femiju duke shkuar rruges po e sheh te atin e tij duke bere seks me nje bukuroshe.Femijes i vjen keq kur e sheh dhe shkon ne shtepi duke qajtur kur po e sheh nena e tij po e pyet sa qka ki edhe ai po ja tregon ngjarjen nena i thote leje e tregon kur te vijn dajet e tu ne mbremje.Po vijn dajet e djalit ne mbremje dhe duke biseduar ndermjet veti kur per nje moment i nderpret nena e djalit dhe u thot se djali ka per te treguar diqka ,hajt djali jem tregona se qka keni pare sot ai tha oj nane oj nane e kom pa babin me njeren duke ja shti........ ememememem ;nena trego more tu ja shti ata bre ,po ken, ae din ata qe ta shtike ty elektricisti........... hahahahahhaahah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
AE DIN..............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: