secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Pidhi Ka Dham

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Pidhi Ka Dham Empty
MesazhTitulli: Pidhi Ka Dham   Pidhi Ka Dham Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 2:26 am

Pidhi Ka Dham

Kishte qen njeher nje djal pak me te meta dhe kur ka qen i vogėl i ka degju femit duke tha se pidhi ka dhėmb. Dhe kur i erdh koha mu martu nuk guxojke me hi dhanderr, po e pyet nje shok pse nuk po hin? aj thot nuk po guxoj se pidhi ka dhamb, shoku i thot a te hi un te ja thej dhamt? Ok.thot hyr dhe aj hyn pas pak del e i thot hyr se ja theva kur te hyn aj budalla ja kqyr nuses pidhin kur e sheh ju ka qaravesh e thot e bre nanen ja qifsha un i thash theja dhamt e aj ja paska thy edhe felqit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Pidhi Ka Dham
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Barcoleta-
Kėrce tek: