secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Rregullat e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MagneT-MagnuM
Admin
Admin
MagneT-MagnuM

Numri i postimeve : 56
Age : 29
Location : Recycle Bin
Registration date : 03/01/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 3:08 am

1.JO ofendime apo sharje personale ndaj anetareve te forumit.
Ndalohen rreptesisht postimet qe kane per qellim te shajne me fjale ofenduese drejtperdrejt ndonje antare te forumit. Shkelja e kesaj pike do sjelle si pasoje paralajmerimin per heqje e se drejtes se postimit ne Forum ose ne perjashtim definitiv nga Forum-i.
2.JO CHIT - CHAT ne Forum
Te dallojme temat me natyre serioze prej atyre argetuese Hackinge ose Exploit, "Hacking" nuk eshte teme argetuese... per kete keni rubriken e Bisedes e Lire). Jane te ftuar te gjithe anetaret qe para se te postojne ne Forum ti permbahen temave ku ata postojne. Ne rast te kundert postimet e tyre do te editohen ose do te fshihen komplet nga Forumi.
3.JO postimeve pornografike ne Forum
Ndalohen postimet me pembajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje ne faqe te tilla). Shkelja e kesaj pike do te sjelle si pasoje paralajmerim per heqjen e se drejets se postimit ne forum.
4.Duhet te respektoni mendimin ndryshe!
Nese e keni te veshtir? te pranoni mendimin ndryshe dhe mundoheni te impononi mendimet tuaja me force, sinqerisht, ju jeni ne vendin e gabuar bLaCk-FiNaL nuk eshte forumi juaj.
5.Temat e njejta (me te njejten tematike) - BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN
Postimet duhet ti perkasin temes perkatese si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti perkasin kategorise perkatese. Ne rast te kundert postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do te transferohet.
6.Postimet e Mesazheve jane prone e Forum -it
Qdo postim konsiderohet prone e Forumit dhe si e tille i perket Forumit te vendos se qdo behet me to. Ne rast se keni ndonje koment personal per ndonje postim, mund te kontaktoni Stafin e Forumit (Admin dhe Mod).
7.Nuk lejohen reklamat ose propaganda!
Reklama e gjera te paautorizuara ne Forum jane rreptesisht te ndaluara. Nje gjest i tille do te rezultoje ne fshirjen ose editimin e Mesazhit nga Stafi i Forumit. Per reklamim keni Rubriken: "Reklamoni web faqen tuaj ketu."
8.Permbajtja e Temave
Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJE pergjegjesi per temat e hapura nga anetare te ndryshem rreth opinioneve te tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bera jane KUNDER rregullores se Forumit.

9.Nuk duhet te beni dallime krahinore!
Pavaresisht se qfare paragjykime krahinore ju mund te keni si anetar i Forumit, kur te hyni ne Forum, keto paragjykime nuk duhet ti sillni me vete. Ata shqiptare qe bejne dallime midis vellezerve te nje gjaku (si psh. me fjalet maqedonas, kosovar...), nuk jane te mirepritur ne Forum. Te gjithe ata anetare qe bejne dallime te tilla krahinore perjashtohen menjehere nga Forumi!
10.Kerkoj, Ndihm, Patjeter.
Nese ju nevojitet dicka me rendesi pa marre parasysh ne cilin forum jeni dhe kerkoni atehere sipas rregullave ju lutem shkruani ne titullin e postimit qfare kerkoni dhe para titullit ne thojza apo kllapa qe ju kerkoni diqka, shembull: [Kerkoj] - EmriProgramit, [Ndihme] -
Keshtu mundeni t`ia lehtesoni punen gjithe stafit por dhe gjithe antareve te tjere qe jane gati t`iu ndihmojne te tjereve. Kjo rregull eshte per te gjithe forumet dhe nenforumet ne te cilin kerkoni diqka apo ju nevoitet diqka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://magnet-magnum.com/
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Rregullat e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit   Rregullat e forumit Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 3:32 am

ej mir i paske qit qito rregulla pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Rregullat e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Rregullat-
Kėrce tek: