secret-team

Save Time Save Secret
 
ForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Seria A 2007-2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.Overlord
Admin
Admin
Mr.Overlord

Numri i postimeve : 85
Location : No No No
Registration date : 02/01/2008

Seria A 2007-2008 Empty
MesazhTitulli: Seria A 2007-2008   Seria A 2007-2008 Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:15 pm

Rikthehet Seria A me me shume emocione se kurre...kthehen disa nga derbit e humbur nga termeti qe pushtoje futbollin Italian vitin e kaluar por dhe nga krizat qe kan pasur kreret e skuadrave me tradite ne Itali si Genoa, Napoli dhe e pavdekshmja Juventus.
Keto jan skuadrat qe startuan te shtunen kampionatin: ATALANTA, CAGLIARI, CATANIA, EMPOLI, FIORENTINA, GENOA, INTER, JUVENTUS, LAZIO, LIVORNO, MILAN, NAPOLI, PALERMO, PARMA, REGGINA, ROMA, SAMPDORIA, SIENA, TORINO, UDINESE.
Keto jan rezultatet e javes se pare:

Fiorentina - Empoli 3-1
Genoa - Milan 0-3
Inter - Udinese 1-1
Juventus - Livorno 5-1
Lazio - Torino 2-2
Napoli - Cagliari 0-2
Palermo - Roma 0-2
Parma - Catania 2-2
Reggina - Atalanta 1-1
Siena - Sampdoria 1-2

Klasifikimi:

Juventus 3
Milan 3
Fiorentina 3
Cagliari 3
Roma 3
Sampdoria 3
Catania 1
Lazio 1
Parma 1
Torino 1
Atalanta 1
Inter 1
Reggina 1
Udinese 1
Siena 0
Empoli 0
Napoli 0
Palermo 0
Genoa 0
Livorno 0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://secret-team.4umer.com
 
Seria A 2007-2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
secret-team :: Your first category :: Sporti-
Kėrce tek: